Egitim Şart I Türkiye'nin En Büyük Eğitim Platformu
Günümüzde Egitim Şart Oldu.Sende Bizimle Beraber Egitimde Ögrendiklerini Başkalarıyla Paylaşmak İstersen Buyur Senide Sitemize Bekleriz.Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir.ÜYE OLDUKTAN SONRA ÜYELİGİNİZİ AKTİFLEŞTİRMEYİ UNUTMAYINIZ

Join the forum, it's quick and easy

Günümüzde Egitim Şart Oldu.Sende Bizimle Beraber Egitimde Ögrendiklerini Başkalarıyla Paylaşmak İstersen Buyur Senide Sitemize Bekleriz.Üye Olmak Tamamen Ücretsizdir.ÜYE OLDUKTAN SONRA ÜYELİGİNİZİ AKTİFLEŞTİRMEYİ UNUTMAYINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'nin En Büyük Eğitim Platformu

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dikkat Dikkat ! Vizesiz Avrupa !

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Dikkat Dikkat ! Vizesiz Avrupa ! Empty Dikkat Dikkat ! Vizesiz Avrupa ! Salı Ekim 05, 2010 1:27 am

ByTayfun

ByTayfun
Admin

Herhangi bir Avrupa Birligi ülkesi vatandasiyla evli olan türk vatandasi esiyle beraber seyehat etmek sarti ile Avrupa Birligi ülkelerine 3 ay boyunca Entry vizesi ile gidebiliyor. Bu cesit vize konsolosluk tarafindan hic bir ücret ödenmeksizin ve hic bir formalite islem yapilmaksizin verilmek zorunda. Ihtiyaci olanlara duyurulur.

Kanundan sizi ilgilendiren parcalar;
INTRODUCTION
As a citizen of the European Union you have certain rights and opportunities which you may not always be aware of...(Avrupa Birligi vatandasi olarak her zaman haberdar olamayacaginiz kesin haklariniz ve firsatlariniz var )

Members of your family, whatever their nationality, may go with you...
( Ailenizin fertleri uyruklari ne olursa olsun sizinle seyehat edebilir )
This visa should be granted free of charge and without undue formalities by the relevant consular authorities...
( Bu vize ücretsiz ve asiri formalite islemler olmadan ilgili konsolosluk tarafindan verilmelidir )

Ayrintili bilgi :http://ec.europa.eu/youreurope/nav/e.../index_en.html

Not: Sirf sizin icin arastirdim. Bu konudan yararlanan kisiler Repimi ve Allah razi olsunu eksik ederlerse hakkimi helal etmem ona göre..

https://egitimsart.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]